Animátor v dětské lyžařské školce

Vloženo 16.10.2014 | Kraj:
Popis pozice

Největší lyžařská škola v ČR působící v oblasti Špindlerova Mlýna hledá animátora do dětské lyžařské školky.

Práce na celou zimní sezónu (15.12.2014 - 31.3.2015).

Nabízíme dobré platové podmínky, zaměstnanecké ubytování a stravování, zdarma permanentku na volné lyžování, apod.

SKOL MAX Ski School, a.s.
Svatopetrská 297
543 51 Špindlerův Mlýn, CZ
Tel: +420 499 433 291
www.skolmax.cz, info@skolmax.cz

Požadavky na pracovníka

Nutná znalost angličtiny na hovorové úrovni, komunikativnost a základní lyžařské dovednosti. Praxe výhodou.

Obor:
Lokalita pracoviště:
Okres: Trutnov
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):Němčina
Nazev firmy: SKOL MAX Ski School, a.s.
Telefon: 499433291
Fax: 499433157
E-mail: info@skolmax.cz
WWW: www.skolmax.cz
Adresa: SKOL MAX Ski School, a.s., Svatopetrská 297, 543 51 Špindlerův Mlýn
Kontaktní osoba: Michaela Klečková