Asistent/ka prodeje - značková luxusní móda

Vloženo 28.11.2014 | Kraj: Celá ČR
Popis pozice

Společnost, která se zabývá prodejem luxusní dámské, pánské módy
a doplňků hledá pro svůj obchod v centru Prahy kandidáty

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- komunikace se zákazníky, módní poradenství a prodej
- práce s PC a finanční hotovostí
- spoluúčast na chodu prodejny

NABÍZÍME:

- práci na HPP v zavedené, stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí luxusních módních butiků
- zajímavé a motivující finanční ohodnocení
- nepravidelná pracovní doba - směny
- nástup možný ihned

Požadavky na pracovníka

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání
- Zájem o módu a módní trendy
- Příjemné, profesionální vystupování
- Prozákaznický přístup
- Znalost AJ, RJ znalost výhodou
- Praxe v oboru výhodou
- Znalost práce s PC

Obor: obchod
Lokalita pracoviště: Celá ČR
Okres:
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):Ruština
Nazev firmy: Onvi & Onavi s.r.o.
E-mail: milena@onvi.cz
Adresa: Onvi & Onavi s.r.o., U Prašné brány 3/1079, 11000 Praha 1
Kontaktní osoba: Milena Matějkovičová