Asistentka obchodního oddělení

Vloženo 16.4.2014 | Kraj:
Popis pozice

Brněnská firma zajišťující distribuci specializovaného zboží hledá pro rozvoj svých velkoobchodních aktivit asistentku/asistenta pro posílení týmu na HPP.

Náplň práce
- Asistence při zavádění nových produktů na trh v ČR i zahraničí
- Podpora velkoobchodního prodeje (komunikace s prodejci, vedení obchodní agendy)
- Koordinace marketingových a reklamních aktivit

Požadavky na pracovníka

Požadujeme
- Zkušenosti z obchodní/distribuční firmy (import a export, nákup a prodej, marketing, logistika)
- organizační schopnosti
- práce s PC na úrovni uživatele (MS Office zejména Excel)
- flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
- vzdělání SŠ
- znalost AJ
- ŘP skupina B

Nabízíme
- práce v sídle firmy v Brně v Řečkovicích
- fair play, přátelský přístup
- finanční ohodnocení podle pracovních výsledků
- práci v dynamicky rostoucí firmě provozující internetový projekt ProAlergiky.cz

Nástup: ihned
Váš životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu petr.vysokomensky@proalergiky.cz.
Odpovědi budou zaslány do 14 dnů pouze těm uchazečům, kteří splní výše uvedená kriteria a budou vybráni k pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Obor:
Lokalita pracoviště:
Okres: Brno - město
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: Cyril & Metoděj, s.r.o.
E-mail: petr.vysokomensky@proalergiky.cz
WWW: http://proalergiky.cz
Adresa: Cyril & Metoděj, s.r.o., Maříkova 1, 621 00 Brno
Kontaktní osoba: Ing. Petr Vysokomenský