Zajímavé odkazy

Jste OSVČ? Podnikejte bezpečněji pod s.r.o. a získejte nové možnosti díky ready made společnosti.

Nebojte se přestěhovat za prací - pronájem bytů Praha

Inspirace a zajímavé články o moderním bydlení

Palubky, masivní podlahy, plovoucí podlahy, překližky. Prostě vše kolem dřeva.

Chtěli byste nové bydlení? Použijte chytrý vyhledávač na prodej bytů v Praze a okolí.

Značkové prádlo, dámské spodní prádlo i pánské spodní prádlo.

Jak sehnat v Praze atraktivní bydlení? Zkuste byty pronájem Praha.

Chcete mít svojí firmu za 45 minut? Pořiďte si firmu (ready made) s.r.o. nebo a.s. na míru.

zpět na výsledky hledání

J2EE Architekt - bankovní prostředí

Číslo pozice: 2-10-107917/JL (udávejte při komunikaci se zadavatelem)
Vloženo 2.12.2011 | Kraj: Praha
Popis pozice

Mezinárodní bankovní skupina hledá vhodné uchazeče na pozici J2EE Architekta.

Náplň práce:
* Návrh architektury systému
* Zpracování potřebné dokumentace
* Rozvoj interního Flex frameworku
* Analýza změnových požadavků do informačních systémů

Požadavky na pracovníka

* SŠ/VŠ vzdělání
* Více než 5 let praxe v oblasti informačních technologií, alespoň 3 roky zkušeností s návrhy J2EE architektury
* Znalost BPM, UML
* Expertní znalost J2EE architektury (IBM Websphere)
* Znalost MVC frameworku
* Komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity:
- Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny
- Bankovní a sociální zaměstnanecké výhody - Zajímavou a samostatnou práci
- Velmi dobrý kolektiv
- Možnost získat podrobný přehled o organizaci a činnostech banky z hlediska praktického i regulatorního

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/it/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Obor: administrativa , energetika , IT - software , management , strojírenství
Lokalita pracoviště: Praha
Okres:
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):

Kontakt

Název firmy: Grafton Recruiment s.r.o. Telefon: (+420) 242 456 610 Fax: (+420) 224 218 435 E-mail: eva.slanska@grafton.cz WWW: http://www.grafton.cz Adresa: Palladium, Na Poříčí 3a, 110 00 Praha Kontaktní osoba: Slánská Eva


vytisknout zaslat známému další nabídky společnosti reagovat na nabídku
zpět na výsledky hledání
Copyrigtht © 1999 - 2010, Netia s.r.o. | Vytvořil a spravuje Český server.cz s.r.o. | XHTML 1.0 | CSS 2
Výměnná reklama odkazů | Nábídka práce v RSS | Mapa stránek Nabídka práce, job, jobs Životopisy uchazečů Personální agentury.cz - práce Jooble.cz - práce
TOPlist