Java Engineer

Vloženo 25.2.2014 | Kraj:
Popis pozice

Už jsi dospěl k tomu, že Java je to pravé?
Máš už své vlastní zkušenosti s vývojem webových aplikací?
Rád pracuješ s podobně smýšlejícími lidmi, kteří se vzájemně podporují?
Hledáme kandidáta/kandidátku s vlastními nápady, co rád/a zkouší nové technologie. Musíš mít smysl pro čistotu architektury i kódu a chuť se dále rozvíjet. Ideálně má už zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací v Javě pro web a/nebo mobilní zařízení. Pečlivost a schopnost dodržet termín jsou pro nás důležité vlastnosti.

Co nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na projektech pro významné klienty v ČR i EU, práci na interních projektech
Perspektivu rychlého získávání zkušeností pod vedením mentora
Příjemné zázemí a práci v mladém kolektivu
Naše zkušenosti, best practices, zavedený ekosystém vývojových nástrojů
Školení
Možnost práce na HPP,částečný úvazek, ŽL

Požadavky na pracovníka

Náplň práce:
Návrh a vývoj software v Javě, HTML5 a JavaScriptu

Požadavky:
Dobrá znalost Javy, znalost některých web frameworků, zkušenosti se Springem, databázemi, aplikačními servery, schopnost učit se novým věcem, pečlivost, smysl pro detail

Znalost technologií:
J2EE
JPA, Hibernate, Spring, JAX-WS
GWT, Vaadin výhodou
HTML5, CSS, JavaScript

Obor:
Lokalita pracoviště:
Okres:
Typ pracovního poměru:ostatní
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: jPower8, s.r.o.
Telefon: 775279365
E-mail: recruitment@jpower8.cz
Adresa: jPower8, s.r.o., Husinecka 903/10, 13000 Praha 3
Kontaktní osoba: Lucie Topinkova