Obchodní zástupce

Vloženo 1.7.2014 | Kraj:
Popis pozice

Hledáme spolehlivého spolupracovníka na pozici:
Obchodní zástupce.

Hlavní náplň práce:
Péče o stálé i nové zákazníky.
Akvizice a administrace.
Aktivní účast na projektech.

Požadavky na pracovníka

Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
znalost cizího jazyku, MS Office,
komunikativní dovednosti, obchodní korespondence,
samostatnost
zkušenost v oblasti administrativy a obchodu
ŘP sk. B

Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Zázemí stabilní společnosti
Plat: od 18 000Kč, po zaškolení bonusy, služební
automobil
Nástup: ihned
Typ smlouvy: HPP

Pracoviště:
Dimatex CS, Stará ul. 24, 463 03 Stráž nad Nisou

Kontakt:
kariera@dimatex.cz

Životopis v PDF s vloženou fotografií zašlete na
výše uvedený email.

Obor:
Lokalita pracoviště:
Okres: Liberec
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: Dimatex
E-mail: lukas.killar@dimatex.cz
WWW: http://www.dimatex.cz
Adresa: Dimatex, Stará 24, 46303 Stráž nad Nisou
Kontaktní osoba: Killar Lukáš