Pracovník klientského centra

Vloženo 5.12.2014 | Kraj: Praha
Popis pozice

Správa klientských informací a komunikace s
klienty, komunikace s obchodním týmem, příprava
statistik

Požadavky na pracovníka

SŠ s MZ, VŠ
Aj středně pokročilý
Analytické schopnosti
Velmi dobré vystupování a přístup ke klientovi
Aktivní přístup k práci a snaha o zlepšování
procesů, empatii, zodpovědnost
Nabízíme:
Nadstandartní ohodnocení v průměrné výši 30 000
bez bonusů
Garantovaný kariérní růst
Manažerské vzdělávání

Obor: obchod
Lokalita pracoviště: Praha
Okres: Praha
Typ pracovního poměru:HPP
Jazyky (aktivně):Angličtina
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: Vašebudoucnost
Telefon: 720 759 248
E-mail: uchazeci@vasebudoucnost.cz
Adresa: Vašebudoucnost, Pobřežní 46, 186 00 Praha 8, Karlín
Kontaktní osoba: Oldřich Turner