Pracovník - konzultant pro studio

Číslo pozice: 2 (udávejte při komunikaci se zadavatelem)
Vloženo 9.9.2014 | Kraj: Plzeňský kraj
Popis pozice

Hledáme kolegu-gyni na pozici Konzultant - asistent do našeho
centra. Uplatnění není pro každého. Upřednostňujeme šikovné,
pružné kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat
lidem získat lepší kondici, zdraví, prevenci.
Co děláme?
Vedeme kurzy ZDRAVÍ A VÝŽIVY
Vedeme klienty k aktivnímu životnímu stylu a racionálnímu stravování
Ve spolupráci s Fittness centrem Galerie, zajištujeme kurzy cvičení a
pohybu.

Požadavky na pracovníka

Konzultant
- Zaznamenává výsledky klientů a krok po kroku ve spolupráci s
nutričním odborníkem zajišťuje individuální poradenství - jídelníčky z
běžných surovin + racionální doplňků (produkty z Aloe, rajčatové
polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- express, Rebuild Strenght,.... )
Zaznamenává a zajišťuje podporu při kurzech Škola zdraví a výživy
- Vypomáhá při asistovaných nákupech např. Globus, Tesco, Lídl.
Zajištuje organizační věci - při sportovních skupinových akcích a
promotion akcích ( VZP, akce “zdravá Plzeň”, poliklinika Bory, veletrhy
v Praze, sportovní akce - jsme partneři RUNGO )

Obor: obchod, obchod a marketing, služby
Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj
Okres: Domažlice , Klatovy , Plzeň - město , Praha , Rokycany
Typ pracovního poměru:ŽL
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: Wellness Studio
Telefon: 777208715
E-mail: blw@centrum.cz
WWW: http://studio-wellness-plzen.cz
Adresa: Wellness Studio, Pařížská 4, 30100 Plzeň
Kontaktní osoba: Ing.Bartoš Lubomír