Pracovník péče o luxusní vozy

Vloženo 24.1.2017 | Kraj: Praha
Popis pozice

Popis práce:
• kvalitní ruční čištění luxusních
automobilů na našich pobočkách
• autodetailing
Po zaškolení:
• odvozy automobilů klientů do kanceláří
a domů
• zajišťování akcí pro prémiové
automobilky PORSCHE, BMW, MINI, aj.
Nabízíme:
• zajímavé, odborné a stabilní zaměstnání
• atraktivní prostředí luxusních aut
• nadstandardní finanční ohodnocení bez
nutného vzdělání či praxe
• pravidelné školení a reálnou možnost
kariérního růstu
• příjemný a neformální kolektiv
• výborná dopravní dostupnost v rámci
Prahy
• zázemí jedničky na trhu ve svém oboru v
ČR

Požadavky na pracovníka

Hledáme:
• pracovité a pozitivně naladěné kolegy a
kolegyně se smyslem pro pořádek a vztahem k
luxusním automobilům
• dobrý zdravotní stav
• ŘP skupiny B
• čistý TR
• nástup možný ihned

Obor: automobilový průmysl, obchod, služby
Lokalita pracoviště: Praha
Okres: Praha
Typ pracovního poměru:ostatní
Jazyky (pasivně):
Nazev firmy: Automyčka Express s.r.o.
Telefon: +420 734378981
E-mail: paulina.nyvltova@automycka.cz
WWW: http://www.automycka.cz
Adresa: Automyčka Express s.r.o., náměstí Republiky 8, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Kontaktní osoba: Jarmila Aujeská