Ruční čištění aut v nákupních centrech Prahy

Vloženo 24.1.2017 | Kraj: Praha
Popis pozice

Co říká Automyčka Express s.r.o. o pozici :

Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR a do svého týmu hledáme nové kolegy.

Co u nás budete dělat?

- Hlavní náplní práce je ruční čištění prémiových aut v nákupních centrech
- S citem pro detail se budete věnovat exteriéru i interiéru vozu (tzv. detailing)
- Než si klient nakoupí, dáte jeho auto do kupy, jako by bylo vaše vlastní

Požadavky na pracovníka

Co od vás požadujeme?

• Na prvním místě by měla být určitě vaše vášeň pro krásná auta
• Hledáme příjemné, aktivní a spolehlivé kandidáty se smyslem pro pořádek
• Ruční čištění vozů vyžaduje dobrý fyzický stav
• Bez řidičského průkazu a výpisu z trestního rejstříku to u nás nepůjde

Co vám za to nabízíme?

• Nepotřebujete vzdělání ani praxi, abyste dostali nadstandardní finanční ohodnocení
• Prémie z obratu i osobní bonusy v závislosti na vašem výkonu jsou samozřejmostí
• Získáte odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů
• Pravidelné školení a možnost rychlého kariérního postupu
• Zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru
• Mladý a příjemný tým lidí, do kterého můžete nastoupit ihned
• Výborně dopravně dostupnou práci v širším centru Prahy
• A když budete chtít, podíváte se s námi i do zahraničí, kde myjeme auta pro jednotlivé automobilky!

Obor: automobilový průmysl, ostatní (nespecifikováno), služby
Lokalita pracoviště: Praha
Okres: Praha
Typ pracovního poměru:HPP
Nazev firmy: Automyčka Express s.r.o. Telefon: 702300900 E-mail: jarmila@automycka.cz WWW: http://www.automycka.cz Adresa: Automyčka Express s.r.o., náměstí Republiky 8, 110 00 Praha 1 - Staré Město Kontaktní osoba: Jarmila Aujeská