Všeobecné sestry bez osvědčení

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Plzeňský kraj
Popis pozice

Všeobecná sestra

Požadavky na pracovníka

Místo výkonu práce: Zvíkovec č.p. 99
Náplň práce: poskytování zdravotní péče klientům Domova "ZK"
Požadujeme: minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou - obor zdravotní asistent (všeobecná sestra) platná registrace pro výkon zdravotní sestry podmínkou
Nabízíme platové ohodnocení dle NV č. 564/2006 Sb. a NV č. 278/2015 Sb., příspěvek na stravování + příspěvek na regeneraci pracovní síly, FKSP. Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek, směnnost: 2 směny, 3 směny, nepřetržitý provoz
Kontakt telefonicky (Po-Pá 8:00-15:00), e-mailem, osobně na pracovišti po telefonicé dohodě: Česká Jana PaedDr., tel.: 371 796 484, e-mail: zvikovec@zris.mepnet.cz
JOBMATCH

Obor: farmacie a zdravotnictví
Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj
Okres: Rokycany
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Česká
telefon: +420 371 796 484
email: zvikovec@zris.mepnet.cz