Vývojáři softwaru

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Moravskoslezský kraj
Popis pozice

NET PROGRAMÁTOR/KA PRO SUPPORTNÍ ODDĚLENÍ

Požadavky na pracovníka

V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz

Jsme ryze česká společnost s více než 18 letou tradicí na českém trhu, která se zabývá vývojem produktů pro obchod, sklad a logistiku a hledáme do IT týmu .NET programátora/ku.

Naše IS stavíme na technologické platformě Microsoft (MS SQL Server, .NET vývojové prostředí).
Více o společnosti na www.elinkx.cz

Náplň práce:
- zajišťování supportní činnosti logistických informačních systémů,
- analýzy problémů spojených s využíváním logistických informačních systémů,
- předkládání návrhů řešení zadaných úkolů,

Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
- SŠ/VŠ vzdělání,
- znalost C#, .NET, OOP
- znalost databází - MS SQL,
- znalost následujících technologií výhodou – optimalizace SQL dotazů, Unit testing, Win Forms

V případě nástupu Vám nabízíme:
- zajímavou práci s možností seberealizace,
- program adaptačního zapracování,
- motivující finanční ohodnocení,
- zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi,
- zaměstnanecké benefity.
- mzdové ohodnocení dle zkušeností/seniority

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Králová
telefon:
email: kariera@elinkx.cz