Vývojáři softwaru

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Jihočeský kraj
Popis pozice

PROGRAMÁTOR ANALYTIK - VÝVOJÁŘ SOFTWARU HELIOS

Požadavky na pracovníka

POPIS PRÁCE
- Programování projektu Helios ERP pro mezinárodní společnost působící v osmi zemích EU
- Spolupráce s managementem
- Podílet se na zlepšování a urychlování procesů
- Spolupracujte na vývojovém softwaru a testování nových věcí
KVALIFIKACE A ZKUŠENOSTI:
- 3+ let zkušeností v prostředí programu Helios
- Minimálně 5 let zkušeností s PHP a velmi dobrými dovednostmi kódování v PHP 7
- Odborné znalosti v oblasti Unit testování / TDD, databázových systémů (nejlépe MySQL)
- Zkušenosti s použitím git
- Zkušenosti s osvědčenými postupy při vývoji softwaru
Výhodou zkušenosti s populárními PHP frameworky (Laravel, Symphony atd.)
Dovednosti:
- Schopnost pracovat pod tlakem
- Dobré anglické komunikační dovednosti (slovní a písemné)
Nabízíme:
- zaměstnanecké výhody společnosti (flexibilní pracovní doba, domácí kancelář, sick days apod.)
- Multikulturní a přátelské pracovní prostředí
- Trénink měkkých dovedností
- Možnosti růstu
Kvalifikovaní uchazeči mohou předložit svůj motivační dopis, životopis a platové požadavky ve formátu MS Word nebo PDF.

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Václav
telefon: +420 777 240 097
email: petr.vaclav@turbado.cz