Vývojáři softwaru

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Olomoucký kraj
Popis pozice

Vývojář softwaru

Požadavky na pracovníka

Pracoviště: Werichova č.p. 721/1, Olomouc.
Do naší firmy zabývající se vývojem a výrobou elektroniky pro klimatizace hledáme technika - vývojáře se znalostmi.
Požadujeme znalosti elementární elektroniky, digitálních obvodů, kreslení plošných spojů (Eagle, Formica, PCBWeb Designer) na vyšší úrovni, pájení, elementární zručnost. Naprosto výjimečná vývojová práce. Výborné teoretické znalosti jsou naprosto nezbytné.
Platové ohodnocení dle schopností do 35 tis. Možnost i pro studenty, flexibilní časy práce na firmě dle Vašich možností (vhodné pro studenty VŠ, popř. SŠ s elektro oborem nebo zájmy).
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Štěpánová
telefon: +420 585 237 171
email: info@tdmetal.cz