Vývojáři softwaru

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Karlovarský kraj
Popis pozice

Vývojář/ka embedded systémů

Požadavky na pracovníka

Jste zapálení programátoři v C nebo C++? Lákají Vás embedded systémy, nebo toužíte využít své zkušenosti z tohoto odvětví?

Náplň práce:
- Návrh systémové architektury
- Tvorba technických specifikací
- Programování a součinnost při testování
- Integrace vyvinutých komponent do cílového systému
- Spolupráce v multifunkčním projektovém týmu (strojní i elektro konstrukce, návrh softwaru a testování)
- Vedení dokumentace k vyvíjenému SW dle mezinárodních i interních standardů společnosti
- Podpora produktového vývoje
- Možnost práce na různých, velmi zajímavých projektech

Požadavky:
- VŠ v technické oblasti (ideálně elektronika, informatika apod., SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc)
- Alespoň školní zkušenost s vývojem embedded nebo RTOS systémů
- Prokazatelná znalost programování v C/C++/C#
- Základní znalost elektronických obvodů
- Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou (alespoň pasivní znalost technické angličtiny nutností)
- Znalost ARM Cortex příp. Atmel výhodou

Nabízíme
- Rozmanitou práci, možnost seberealizace
- Možnost vyvíjet špičkové aplikace
- Neformální, stabilní a přátelské prostředí
- Platové ohodnocení dle schopností
- Projektové odměny
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup ihned

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Karlovarský kraj
Okres: Cheb
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Selnarová
telefon: +420 354 435 927
email: job@bonnel.eu