Vývojáři webu a multimédií

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Jihočeský kraj
Popis pozice

Vývojář webových a mobilních aplikací

Požadavky na pracovníka

Do naší firmy sídlící v centru ČB hledáme vývojáře s prokazatelnými zkušenostmi s alespoň jedním programovacím jazykem, který používáme. A které technologie to jsou? Jdeme s dobou a ve vývoji používáme jen ty nejmodernější: Python 3, Django, PHP, Nette, Laravel, Node.js, React, React Native, Docker, AWS, Git, HTML5, LESS, Sass, Javascript, Typescript, Angular2, Gulp.
Jak si tě představujeme:
- už nějaký ten rok programuješ
- baví tě to, co děláš, a proto se rád neustále učíš
- chceš pracovat v nejlepším městě na světě
Co pro tebe máme:
- sehraný tým, ve kterém můžeš vyrůst
- projekty, na které budeš hrdý, třeba:
- komunikační mobilní aplikace pro českou olympijskou výpravu
- mobilní aplikace na čtení časopisů pro zákazníka z Filipín
- SaaS webová aplikace na management leadů
- flexibilní pracovní dobu
- stylovou kancelář jen dva kroky od náměstí
Pokud jste se v popisu našli, určitě se ozvěte. Pomůže, pokud připojíte: technologie, které ovládáte, odkazy na svá díla.
Benefity: bonus za úspěšně dokončený projekt, příspěvek na stěhování, občerstvení v kanceláři
Kontaktujte nás na uvedený e-mail.

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Valenta
telefon:
email: milan.valenta@argo22.com