Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Olomoucký kraj
Popis pozice

*Vývojový pracovník

Požadavky na pracovníka

Doba zaměstnání: doba určitá nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Vývoj optických měřicích metod a unikátních měřicích přístrojů; Návrh fyzikální metody, vypracování zadání pro mechanickou, optickou a elektro konstrukci; Zpracování obrazu, využití numerických metod; Koordinace a spolupráce na grantových a jiných vědecko-výzkumných projektech.

Požadavky:
VŠ optického/fyzikálního zaměření; Znalost aplikované optiky a optických měřicích metod; Výhodou znalost optických konstrukčních SW a numerických metod (Zemax, Code V, VirtualLab, Mathematica, Matlab, C++, C#); Plynná komunikace v českém nebo anglickém jazyce

Nabízíme:
Čtvrtletní a roční bonusy, produktivní bonus, home office, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost příspěvku na dojíždění nebo bydlení, podpora odborného a jazykového vzdělávání aj.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: jana.tvardkova@meopta.com;
- osobně a to 16. 2. 2018 od 10,00 do 11,00 hod. na adrese místa výkonu práce.

Místo výkonu práce: Meopta-optika, s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, 750 02 Přerov.

Obor: věda a výzkum
Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Tvardková
telefon: +420 739 244 553
email: jana.tvardkova@meopta.com