Zahradníci floristé a květináři

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Zlínský kraj
Popis pozice

Floristé/aranžéři *

Požadavky na pracovníka

FLORISTÉ/ARANŽÉŘI *
Požadujeme: kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat. Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme. Pokud bude školení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Pro práci floristy/ky je důležitý vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi. Požadujeme základní znalost PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulku). Strukturované životopisy zasílejte prosím na níže uvedený email.
Nabízíme: Značnou část mzdy zaměstnance tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích. Tudíž k základu za odpracované hodiny jsou připočítané i prémie, pokud se splní vytyčené výsledky. Mzda se pohybuje mezi 23 000 - 32 000 Kč v čistém. Zmiňovaná mzda není nástupní, ale mzda po zaučení (zvládnutí vazby, znalost názvů a cen květin, znalost systému, znalost údržby květin a zvládání objednávek). Je na individuální šikovnosti a zájmu, jak rychle se zaměstnanec vše naučí (1 - 3 měsíce). Prémie za splnění limitu tržby (zaměstnanci dostávají procenta z tržby, čímž není určen limit výplaty), za splnění limitu odpisů řezaných květin, za splnění limitu odpisů hrnkových květin, za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ, Valentýn, Den Matek apod.)
Benefity: víkendové příplatky a příplatky za svátky, proplácíme jízdné, pokud zaměstnanec dojíždí, věrnostní prémie, 30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství, příspěvek na dovolenou (Pracujete-li u nás 1 rok, máte nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok. Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000 Kč na dovolenou za rok.)
První kontakt: tel. 736 473 456 nebo 603 111 139 (volat v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod.), životopisy zasílejte na e-mail: florcentrum@florcentrum.cz
Výběrové řízení se bude konat dne 25.6.2019 v 8:30 hodin v zasedací místnosti Úřadu práce ve Valašském Meziříčí, přízemí - dveře č. 107.
ov. 14.8.

Obor: zemědělství/lesnictví
Lokalita pracoviště: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Foltýnová
telefon: +420 603 115 139
email: florcentrum@florcentrum.cz