Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Moravskoslezský kraj
Popis pozice

Zahradník/ice

Požadavky na pracovníka

Místo výkonu práce: Ostrava Zábřeh, Kpt. Vajdy 3202/6
Kontakt: emailem zaslat životopis, telefonicky PO-PÁ 8-13 hod. Nechodit osobně

Podmínka: vyučen v oboru, praxe minimálně 1 rok
Výhoda: ŘP sk. B, E, resp. T
Požadujeme samostatnost, spolehlivost, loajalitu, schopnost týmové práce
Pracovní doba: 06:30-15:00 hod
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe)

Benefity: příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP - volnočasové aktivity, důchodové a životní pojištění

Obor: zemědělství/lesnictví
Lokalita pracoviště: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Holubová, Jaklová
telefon: +420 727 936 901
email: holubova@tsoj.cz