Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Zlínský kraj
Popis pozice

zedník

Požadavky na pracovníka

pracoviště Kroměříž - vyslání na služební cesty dle jednotlivých staveb po celé ČR a SR
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 114 v pondělí 14.10.2019 v 9.00 hod. - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis

- náplň práce: zednické práce na stavebních konstrukcích a úpravy povrchů, zejména použitím malt, cihel, tvárnic, obkladaček, dlaždic, sádrokartonových desek, umělého a přírodního kamene, připravuje maltu a beton, upravuje stavební materiál (seká cihly a tvárnice), vytváří základy staveb, rozměřuje a staví nosné a nenosné vnitřní i vnější příčky a zdi, vytváří kvelby, překlenutí různých otvorů, omítky a fasády, staví komíny, krby, pece a další žárotechnická zařízení, provádí běžné hydroizolace a tepelné izolace, lité podlahy, novostavby, rekonstrukce a opravy betonových dlažeb, obkladů a mozaik
- ZŠ/nižší střední odborné vzdělání, pracovní doba Po- Pá, výjimečně o víkendu
- benefity: 13. a 14. plat - v součtu až do výše jedné měsíční mzdy, diety až do výše 233 Kč/den, 5 dnů osobního volna navíc, odměny k životnímu a pracovnímu jubileu, odměna za doporučení nového zaměstnance, nákup ve firemních stavebninách se slevou, odměna při odchodu do starobního důchodu, zvýhodněné tarify - Vodafone, slevy na ubytování ve firemním hotelu v Jeseníkách až do výše 40 % z běžné ceny, možnost zapůjčení stavebního nářadí ve firemní půjčovně
- kontakt osobně v sídle Út a St (9:00 - 11:00 hod.), kontakt telefonicky Po-Čt (9:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hana.pitnerova@wachal.cz

Obor: stavebnictví/reality
Lokalita pracoviště: Zlínský kraj
Okres: Kroměříž
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Pitnerová
telefon: +420 602 703 510
email: hana.pitnerova@wachal.cz