Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zedník

Požadavky na pracovníka

První kontakt emailem: houstekova@firesta.cz
Místo výkonu práce: Česká republika, Brno, Mlýnská 68
Manuální zručnost, výborný zdravotní stav (nevhodné pro osoby se zdrav. omezením), ochota pracovat na stavbách po celé republice, uvítáme ŘP sk. B.
Možnost prodloužení pracovního poměru.
Nabízíme:
Prémie, stravné, firemní vzdělávání, pravidelné zvyšování mzdy, vánoční dovolená a další benefity. Prezentace firmy na www.firesta.cz.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Obor: stavebnictví/reality
Lokalita pracoviště: Jihomoravský kraj
Okres: Brno - město
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Houštěková
telefon:
email: houstekova@firesta.cz