Zubní lékaři

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Praha
Popis pozice

Požadavky na pracovníka

Dynamicky se rozvíjející privátní zařízení hledá jak zkušené kolegy, tak začínající talenty. Nabízíme nástupní plat 30 000 - 70 000 Kč čistého, dle zkušeností a praxe, bonusy dle dosažených výkonů, bez odečtů jakýchkoliv materiálů. Cílový plat stomatologa tak činí průměrně mezi 100 000 - 150 000 Kč v rámci plného úvazku. Nemáme smlouvy se ZP, větší podíl velkých protetických prací u cizinců, ale i rozsáhlá klientela z ČR. Dále nabízíme hrazené vzdělávací akce, lupové brýle jako standardní vybavení, stravování na pracovišti zdarma, možnost kariérního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti. Pobočky Praha 1, Praha 5, Teplice, v přípravě nové zařízení Praha 2. Práce s nejlepším vybavením - OP mikroskop, CEREC - na pobočce na Praze 1, laser, ultrazvuk, implantační centrum apod. možnost individualizace nástrojů i materiálů. Pro absolventy možnost kouče, který jim pomůže s jejich pracovním rozvojem. Pokud Vás nabídka zaujala pište na prace@mediest.cz. Děkujeme!

Obor: farmacie a zdravotnictví
Lokalita pracoviště: Praha
Okres: Praha
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Dar
telefon: +420 608 240 300
email: prace@mediest.cz