Zajímavé odkazy

Prace v Praze

Inspirace a zajímavé články o moderním bydlení

Ztratili jste data z disku? Obraťte se na odborníky - záchrana dat.

Zpět na Nabídky práce,zaměstnání a volná pracovní místa - personálního serveru JOBlist

Zubní lékaři bez specializace

Číslo pozice: (udávejte při komunikaci se zadavatelem)
Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Středočeský kraj
Popis pozice

Zubní lékař

Požadavky na pracovníka

Rádi bychom na uvolněné pracovní místo přijali zubního lékaře, který je schopen vykonávat celou škálu výkonů od záchovné stomatologie, přes endodoncii až po chirurgii.
Nabízíme ubytování v blízkosti pracoviště, benefitní systém odměňování z výkonů

Obor: farmacie a zdravotnictví
Lokalita pracoviště: Středočeský kraj
Okres: Kolín
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (aktivně):
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Bouček
telefon:
email: boucek@dentalkolin.cz
vytisknout zaslat známému další nabídky společnosti reagovat na nabídku
Zpět na Nabídky práce,zaměstnání a volná pracovní místa - personálního serveru JOBlist
Copyrigtht © 1999 - 2019 Netia s.r.o. | Vytvořil a spravuje Český server.cz s.r.o.
Výměnná reklama odkazů | Nábídka práce v RSS | Mapa stránek | Nabídka práce, job, jobs | Životopisy uchazečů | Personální agentury.cz - práce | Jooble.cz - práce TOPlist