Zubní technici

Vloženo 4.10.2019 | Kraj: Moravskoslezský kraj
Popis pozice

ZUBNÍ TECHNIK, TECHNIČKA

Požadavky na pracovníka

KO: Ivana Stupková, tel.: 777 206 146.
SŠ OBOR ZUBNÍ TECHNIK, praxe vítána, pracovitost, manuální zručnost, příjemné vystupování, mzda od 19 800 Kč (placeno od výkonu, možno si vydělat více), pružná prac. doba (fix 08:00 - 14:30), pracoviště Opava, nástup možný ihned.

Obor: farmacie a zdravotnictví
Lokalita pracoviště: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Typ pracovního poměru:Nespecifikováno
Jazyky (pasivně):
Kontaktní osoba:Stupková
telefon: +420 777 206 146
email: iva.cbr@seznam.cz