NABÍDKA PRÁCE

Inzerát vložen: 04.10.2019 01:33:40

Vývojáři softwaru

Popis pozice:

Požadavky na pracovníka:
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: jobs@eman.cz nebo telefonicky na č.:+420 222 202 201, kont. osoba: Zuzana Klímová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Předchozí zkušenosti s vývojem software min. 1 rok
Komplexní znalost celého vývoje pro danou platformu od počátku vývoje, přes procesy testování až po nasazení aplikace
Přehled v často používaných 3rd party technologiích a knihovnách
Schopnost samostatného přístupu k řešení problémů
Předchozí zkušenosti s technickým vedením projektu výhodou
Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Pružná pracovní doba
Možnost práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Školení

Obor: IT - software
Lokalita pracoviště: Praha
Okres: Praha
Typ pracovního poměru: Nespecifikováno
Plat při nástupu: 47828-80000 Kč měsíčně