NABÍDKA PRÁCE

Inzerát vložen: 04.10.2019 01:33:40

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Popis pozice:
*Všeobecná zdravotní sestra

Požadavky na pracovníka:
CZ ISCO 32560 Praktické sestry
Zaměstnavatel požaduje:
- středoškolské vzdělání s maturitou v oboru všeobecná sestra dle zákona 96/2004 Sb. s registrací, nebo VOŠ zdravotnické, bakalářské, magisterské v oboru všeobecná zdravotní sestra s registrací nebo bez ní; praxe případně odborná specializace vítána, práce na PC na uživatelské úrovni.

Zaměstnavatel nabízí:
-podnikové stravování, úhrada poplatku za registraci, 5 týdnu dovolené, příspěvek na pojištění zaměstnance při škodě způsobené zaměstnavateli, příspěvek na Investiční životní pojištění;

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bronislava.budinova@smn.agel.cz

Místo výkonu práce: Středomoravská nemocniční a.s. – Nemocnice Přerov, Dvořákova č.p. 1800/75, 750 02 Přerov 2

Obor: farmacie a zdravotnictví
Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Typ pracovního poměru: Nespecifikováno
Plat při nástupu: 19850-28000 Kč měsíčně