NABÍDKA PRÁCE

Inzerát vložen: 16.10.2014 14:29:34

Animátor v dětské lyžařské školce

Popis pozice:
Největší lyžařská škola v ČR působící v oblasti Špindlerova Mlýna hledá animátora do dětské lyžařské školky.

Práce na celou zimní sezónu (15.12.2014 - 31.3.2015).

Nabízíme dobré platové podmínky, zaměstnanecké ubytování a stravování, zdarma permanentku na volné lyžování, apod.

SKOL MAX Ski School, a.s.
Svatopetrská 297
543 51 Špindlerův Mlýn, CZ
Tel: +420 499 433 291
www.skolmax.cz, info@skolmax.cz

Požadavky na pracovníka:
Nutná znalost angličtiny na hovorové úrovni, komunikativnost a základní lyžařské dovednosti. Praxe výhodou.

Obor:
Lokalita pracoviště:
Okres: Trutnov
Typ pracovního poměru: HPP
Plat při nástupu: 16000-16000 Kč měsíčně
Plat po zapracování: 16000-16000 Kč měsíčně
Poznámka k platu: 100 Kč/hod
Jazyky (aktivně): Angličtina
Jazyky (pasivně): Němčina

Název firmy: SKOL MAX Ski School, a.s.
Telefon: 499433291
Fax: 499433157
E-mail: info@skolmax.cz
WWW: www.skolmax.cz
Adresa: SKOL MAX Ski School, a.s., Svatopetrská 297, 543 51 Špindlerův Mlýn
Kontaktní osoba: Michaela Klečková